وضعیت اجتماعی نامناسب پارک سراب عباس آباد

نمایش خبر : 2185 | تاریخ انتشار : 1393/02/30 15:30

به گزارش خبرنگار اجتماعی شازندما،هر چه به سمت ایام گرم و مطبوع سال میرویم رفته رفته به خیل مردمی که در روزهای تعطیل از سراسر شهرستان و استان وحتی بعضاً کشور ،برای تفریح به پارک سراب عباس آباد می آیند اضافه میشود.

 

به دلیل توزیع و خدمات دهی راحت قلیان در دکه های پارک ،روند مصرف این ماده دخانی خطرناک به شکل نگران کننده ای در حال افزایش است تا جایی که دختران نیز تمایل به کشیدن قلیان پیدا کرده اند،ولی همچنان رسیدگی از سوی هیچ نهادی درکار نیست.

 

از طرفی با توجه به وجود دو دانشگاه پیام نور شازند و دانشگاه آزاد اسلامی شازند در سطح شهر،دانشجویان این دانشگاهها-بخصوص دختران-در ساعات غیر درسی برای تفریح و خوشگذرانی به این پارک آمده و  متأسفانه مشاهده میشود  که علاوه بر داشتن وضعیت نامناسب حجاب، مبادرت به استعمال قلیان میکنند.

 

 

 

اگر این موضوع به همین شکل باقی بماند و مسئولین شهرستان تدبیری اتخاذ نکنند،شاهد شکسته شدن قبحی که مصرف این ماده مضر و خطرناک دخانی دارد بخصوص در بین زنان و دختران شهرستان خواهیم بود.

 

گفتنیست اين سرآب در ۲ کيلومترى شرق شهر شازند و در دامنه شمالی رشته کوه راستوند واقع شده است. فضاى سرسبز و درختان اطراف آن منظره بسيار ديدنى سرآب را زيباتر کرده است. سرسبزى محل و آبى که از زير کوهسار روان است ، تفرجگاهى را به وجود آورده است که هر ساله هزاران نفر را به سوى خود جلب مى‌کند.

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir