بیش از 900 فرصت شغلی در شازند ایجاد می شود

نمایش خبر : 1483 | تاریخ انتشار : 1393/02/31 07:10

به گزارش خبرنگار شازندما به نقل از ایرنا،  ˈ حجت الله نصیری ˈ افزود: این فرصت های شغلی در حوزه های کشاورزی، صنعتی، معدن، تجارت، راه و شهرسازی و خدمات به صورت پایدارایجاد می شود.

وی با بیان اینکه اشتغالزایی برای قشر تحصیل کرده مستلزم جذب سرمایه گذار بیشتر در این حوزه است، ادامه داد: با وجود استقرار صنایع بزرگ استان مرکزی در شازند، این شهرستان دارای درصد بیکاری بالایی در استان است.

معاون فرمانداری شهرستان شازند با یادآوری اولویت دولت در حوزه سلامت خاطر نشان کرد: اعتبارات لازم برای رفع کمبودهای 22 مرکز درمانی شهرستان اختصاص یافته است.

نصیری با بیان اینکه شهرستان شازند در دشت ممنوعه برای حفر چاههای غیر مجاز قرار دارد، گفت: به علت کمبود تسهیلات بانکی برای اجرای آبیاری نوین در بخش کشاورزی، بخش زیادی از آب در این بخش هدر می رود.

وی، فرسودگی شبکه توزیع آب در حوزه روستایی را از دیگر مشکلات این بخش عنوان کرد و گفت: مسئولان مربوطه باید با فرهنگسازی و آگاهسازی مردم نسبت به اصلاح الگوی مصرف اقدام کنند.

نصیری ایمنی جاده های شهرستان شازند را از دیگر اولویت های این فرمانداری عنوان کرد و افزود: امسال اعتباراتی برای آسفالت و نگهدای راهها اختصاص یافته است.

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir