هماهنگی بین والدین و مربیان افزایش یابد/جشن ها باید ایجاد معرفت کند/دفتر خبرگزاری،از نیازهای شهرستان

نمایش خبر : 887 | تاریخ انتشار : 1393/03/03 14:04


به گزارش خبرنگار شازندما،حجت الاسلام و المسلمین حقیان در نماز جمعه ی این هفته ضمن اشاره به اصل "هماهنگی وهمصدایی بین والدین و مربیان در تربیت فرزند"گفت:دو نوع هماهنگی در عرصه فرهنگی و تربیتی لازم است.

وی ادامه داد:نوع اول هماهنگی بین گفتار و رفتار والدین و مربیان بعنوان یک مربی،کارساز و موث است.رفتار و گفتار والدین نباید دوگانگی داشته باشند ونوع دوم ،هماهنگی و هم صدایی بین مادر وپدراست.

امام جمعه شازند افزود:مربیان خانه(والدین)باید با مشورت و ارائه ی طرح تربیتی،نقشه تربیتی فرزندانشان را تنظیم کنندو دستوالعمل های متضاد نداشته باشند.

خصیب جمعه شازند در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به مناسبتهای پیش رو گفت:برگزاری مراسم جشن سنت بسیار خوبی است اما جشن ما باید در شان ائمه و اهل بیت باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حقیان تصریح کرد:جشن یک شیعه نباید مانند جشن عروسی کسی که به مسائل دینی اعتقادی ندارد باشد.جشن ما باید جشن ایجاد معرفت باشد ودر آن هدایتگری وجود داشته باشد.

وی ادامه داد:در برگزاری جشنها از اختلاط مردان و زنان و استفاده از آلات موسیقی پرهیز کنید چرا که در شأن ائمه نیست.

امام جمعه شازند در ارتباط با فتح خرمشهر گفت:آنچه که باعث شده فتح خرمشهر، این حماسه ی ماندگار در تاریخ این مرز و بوم یک جایگاه پر افتخار داشته باشد اصل "استقامت" بود.استقامت رهبری نظام،استقامت خود مردم و دولت مردان.

وی در پایان گفت:یکی از نیاز های شهرستان که نیازمند رسیدگی است،بحث ایجاد دفتر خبرگزاری و استخدام و معرفی خبرنگار در سطح شهرستانی که در استان سوم است میباشد.
 چرا که شهرستان ما در سیمای استان و از بُعد خبر ،پیشرفتی نداشته و دچار سکون است.

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir