گرد و خاک چاشنی غذای مردم روستای کِرک/عدم اجرای آسفالت جاده معدن علی رغم وعده داده شده

نمایش خبر : 681 | تاریخ انتشار : 1395/08/08 09:02

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، 30 تیر ماه سال جاری خبری با عنوان "گرد و خاک همنشین مردم روستای کِرک" در این پایگاه خبری منتشر و طی آن گلایه مردم روستای کرک از عدم آسفالت جاده معدن و همنشینی مردم با گرد و خاک اظهار شد.

 

مردم روستا در خصوص جاده معدن عقیده داشتند که از اول سال تا کنون این جاده به شکل خاکی رها شده و هیچ اقدامی برای آسفالت آن نشده و به همین دلیل تمام زندگی ما با خاک یکی شده است.

 

 

مسیر این جاده حدود 2 کیلومتر است و به دلیل قرار گرفتن در بالادست روستا و ماشین های زیاد که از این جاده تردد می کنند، گرد و خاک زیادی را ایجاد کرده که این گرد و خاک مهمان مردم روستا و موجب نارضایتی شده است.

 

در همین خصوص سه ماه پیش مهرداد شیخی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شازند به خبرنگار ما گفت: پیمانکار مربوطه در این خصوص کم کاری کرده و طی صحبتی که با وی انجام شد، قول آسفالت جاده معدن را تا یک ماه آینده داده است.

 

اما اکنون با گذشت سه ماه از وعده داده شده همچنان شاهد عدم اجرای آسفالت جاده معدن و ادامه گلایه مندی مردم روستا هستیم که باید مسئولان مربوطه در این خصوص پیمانکار پروژه را نسبت به وعده ای که داده توجیه و از وی اجرای هرچه سریعتر آسفالت این جاده را مطالبه کنند.

 

 انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir