آموزش 600 مددجوی کمیته امداد شازند

نمایش خبر : 268 | تاریخ انتشار : 1395/10/01 15:42

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، ولی مشهدی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شازند گفت: مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره ) با فراگیری آموزش های مهارتی زمینه اشتغال خود را فراهم نموده و از این طریق می توان، تعداد بسیاری را وارد بازار کار کرد.

 

وی افزود: آموزش‌های مهارتی به مددجویان کمیته امداد سبب توانمندسازی مددجویان در حرفه‌های گوناگون و دستیابی به شغلی پایدار و مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی می‌شود که این مشارکت سبب ارتقاء درآمد و رشد اقتصادی می‌شود.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شازند اظهار کرد: آموزش‌های مهارتی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد سبب پیشرفت و توسعه همه جانبه اقتصاد مقاومتی در راستای بکارگیری سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی با توجه به منویات مقام معظم رهبری می‌شود.

 

 

مشهدی در ادامه بیان کرد: در همین راستا از ابتدای سال تا کنون تعداد 600 نفر از مدد جویان کمیته امداد شازند در موضوعات بیمه قالیبافان و بهداشت محیط آموزش داده شده اند.

 

وی اضافه کرد: در اجرای این آموزش ها از مربیان و کارشناسان سطح شهرستان استفاده شده و بعد از آموزش نیز مدرک معتبر از سوی سازمان فنی حرفه ای به مددجویان ارائه می شود.

 

این مسئول عنوان کرد: کمیته امداد شازند هر هفته در روزهای چهارشنبه در مرکز فنی حرفه ای شازند کلاس آموزشی برگزار می کند که در هر دوره آموزش کمیته امداد هزینه ای بالغ بر 20 میلیون ریال را انجام داده و با رایزنی های انجام شده با مرکز فنی حرفه ای شازند آموزش ها برای مددجویان به صورت رایگان است.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir