9 دی، نماد روحیه انقلابی مردم

نمایش خبر : 492 | تاریخ انتشار : 1395/10/04 08:05

حجت الاسلام مهدی یعقوبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما درباره حماسه 9 دی  با بیان اینکه 9 دی از ایام‌الله و روزهای تاریخی انقلاب و نظام اسلامی است، افزود: ملت ایران در نهم دی با حضور میلیونی خود در برابر فتنه‌گران، بصیرت و بلوغ سیاسی خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی را نشان داد.

وی بیان کرد: ۹ دي امضاي مجدد نظام نامه جمهوري اسلامي است زيرا در حوادث ۸۸ مشخص شد دشمن، اصل نظام را هدف قرار داده و انتخابات بهانه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند از 9 دی به عنوان یکی از رخدادهای مهم در جریان انقلاب یاد کرد و گفت: حماسه 9 دی همه اقشار ملت ایران را به صحنه آورد چراکه خط قرمزهای دین و نهضت عاشورا مورد تعرض برخی قرارگرفته بود.

 

 


یعقوبی با اشاره به ویژگی های حماسه 9 دی، این روز را نماد روحیه انقلابی مردم دانست و اظهار کرد: امداد غیبی و مردمی بودن 9 دی از جمله ویژگی های این روز بزرگ است.

وی در ادامه به برگزاری مراسم 9 دی در شازند اشاره و تصریح کرد: مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی، روز پنجشنبه نهم دی ماه، همزمان با نماز مغرب و عشا در محل مصلی شازند برگزار می شود و در شهرها و بخشهای دیگر شهرستان نیز تجمعات مردمی در مصلی ها و مساجد انجام می شود.

این مسئول یادآور شد: همچنین زنگ بصیرت نیز در روز چهارشنبه 8 دی ماه، در سطح مدارس شهرستان به صدا در می آید.

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir