درخشش تیم کاراته بانوان شازند در مسابقات کشوری

نمایش خبر : 595 | تاریخ انتشار : 1395/10/04 08:52

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، تیم کاراته بانوان شهرستان شازند در مسابقات کشوری سبک شیتوریو که در تهران برگزار شد و انتخابی مسابقات بین المللی در مالزی بود درخشش چشم گیری داشتند.

 

در این دوره از مسابقات 11 نفر از بانوان شازندی توانستند مقام های اول تا سوم را از آن خود کنند که در این بین مریم امینی، زهرا کلهری، سوگند کریمی، فاطمه شمسیخانی و پریا عباسی از شازند مقام اول، هستی نبوی، زهرا فریدونی و پانیذ مهرابی مقام دوم و عاطفه عظیمی، متینه نصیری و حدیث نبوی مقام سوم را کسب کردند.

 

مرضیه نکویی مربی کاراته بانوان شازند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از سال 88 باشگاه انقلاب کار خود را آغاز کرده و تمام رشته های رزمی همچون کاراته، تکواندو و تمام رشته های ورزشی بانوان در این باشگاه انجام می شود.

 

وی افزود: خوشبختانه کاراته کاران ما توانستند در مسابقات کشوری اخیردر 26 آذر ماه در تهران سبک شیتوریو، انتخابی مسابقات بین المللی در مالزی خوش بدرخشند.

 

 

این مربی کاراته اظهار کرد: ورزشکاران ما در این دوره از مسابقات توانستند 6 نفر سهمیه برای مسابقات بین المللی دریافت کنند که با توجه به استعداد بسیار خوب ورزشکاران نیاز هست که مسئولان حمایت بیشتری از آنان داشته باشند.

 

علاوه بر مسابقات تهران، پیش از این در مسابقات دیگری هم شرکت داشتیم و در بخش نونهالان، نوجوانان و جوانان مقامهای زیادی به دست آوردیم که قهرمانی استان بالای 100 مورد است ولی مسابقات قهرمانی کشوری حدود 30 ورزشکار هستند که هر سری مدال آور هستند.

 

در مسابقات انتخابیه ارومیه در اصفهان از 18 ورزشکار شازندی شرکت کننده در مسابقات، توانستیم 9 مدال دریافت کنیم.

 

تینا قربانی از ورزشکاران این رشته نیز به خبرنگار ما گفت: من کلاس چهارم هستم و 3 سال از فعالیتم در کاراته می گذرد مقام اول در مسابقات تهران به دست آوردم.

 

امینی از دیگر ورزشکاران این رشته نیز گفت: 12 سال هست در رشته کاراته فعالیت دارم و به صورت حرفه ای 2 ساله که ورزش می کنم؛ در حوزه استانی مقام زیادی به لطف خدا کسب کردم و در مسابقات کشوری هم 2 مقام دوم و در مسابقات اصفهان مقام سوم و در مسابقات تهران انتخابی مسابقات مالزی نیز مقام اول کشوری را به دست آوردم.

 

محدثه خاندان دیگر کاراته کار شازندی نیز بیان کرد: مدت 13 سال هست که در ورزش کاراته فعالیت دارم و فعالت حرفه ای را از 2 سال پیش آغاز کردم و در مسابقات استانی مقام های زیادی به دست آوردم، در مسابقات کشوری انتخابی ارومیه در اصفهان مقام دوم کشوری را کسب کردم.

 

با توجه به وجود استعداد فراوان بانوان در این رشته و همچنین دیگر رشته های ورزشی، امیدواریم که مسئولان امر در حمایتهای مادی و معنوی، نهایت تلاش و همت خود را به خرج دهند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir