حماسه 9 دی، انقلاب سوم ایران اسلامی/سران فتنه باید محاکمه شوند

نمایش خبر : 614 | تاریخ انتشار : 1395/10/07 14:05

حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما درباره حماسه 9 دی گفت: حماسه 9 دی نشانه بصیرت و آگاهی ملت ایران در برابر نقشه های شوم دشمنان است و مردم ایران در این حماسه ثابت کردند حفظ نظام و میهن مهمترین اولویت است.

وی به حضور 40 میلیونی مردم ایران در راهپیمایی 9 دی سال 1388 اشاره کرد و افزود: این خیل عظیم جمعیت در 9دی یکصدا و متحد به میدان آمدند تا نشان دهند در برابر فتنه گران خواهند ایستاد و فریب شایعات فتنه گران را نمی خورند.

امام جمعه شازند با بیان اینکه قومیت های مختلف در کشور نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار بوده و همواره متحد اند اضافه کرد: دشمن در فضایی تفرقه آلود می تواند به اهداف خود برسد اما ملت ایران با هوشیاری اجازه تفرقه و اختلاف افکنی را به دشمن نمی دهد.

 

 


موسوی به بررسی ابعاد فتنه دشمن پرداخت و گفت: 9دی فرصتی است تا بتوانیم این ابعاد را برای ملت و نسل جوان بازخوانی کنیم تا عبرتی برای آینده باشد تا دشمن نتواند با ایجاد تفرقه و اختلاف نقشه های خود را عملی کند.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران با بازی کردن در پازل دشمن تلاش کردند که آسیب به اعتبار نظام و موجودیت و حاکمیت بزنند‌، افزود: توطئه آن‌ها نشان از بغض عمیق و کینه دیرینه معاندان در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته که خواسته دشمنان ملت ایران بوده و از دیرباز توطئه‌های فراوانی برای تحقق آن پیاده کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در شازند با بیان اینکه حماسه 9 دی را می توان انقلاب سوم در ایران اسلامی نامید ادامه داد: سردادن شعارهای ساختارشکنانه علیه ارکان نظام و اصل ولایت فقیه نشان از کینه عمیق و ریشه‌دار بودن دشمنی فتنه‌گران داشت‌.

موسوی با بیان اینکه فتنه‌گران با سرخط دادن به دشمنان در مورد اعمال تحریم‌ها نشان دادند که هیچ عِرق ملی ندارند تاکید کرد: جرم سران فتنه باید مورد بررسی قرار گرفته و محاکمه شوند و به سزای اعمال ننگین خود برسند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir