زنگ بصیرت در مدارس شازند به صدا در آمد

نمایش خبر : 628 | تاریخ انتشار : 1395/10/08 14:55

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، امروز 8 دی ماه 95 به مناسبت هفته بصیرت و میثاق با ولایت، زنگ بصیرت به طور متمرکز در آموزشگاه پروین اعتصامی شازند با حضور دانش آموزان و مسئولین این شهرستان به صدا در آمد.

حجت الاسلام یعقوبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شازند در این مراسم با بیان اینکه هفت سال قبل، فتنه سخت سال 88 با حضور با بصیرت مردم سراسر ایران اسلامی در نهمین روز از دی‌ماه به پایان رسید افزود: هوشیاری و در صحنه بودن ملت ایران سبب شد تا این روزبه عنوان روز جلوه بصیرت مردم ایران در تاریخ ماندگار شود.

 

 


وی ادامه داد: در روز 9 دی ملت ایران پاسخی دندان‌شکن به بی‌حرمتی‌ها و برخی هنجارشکنان نشان داده و به استکبار جهانی نیز اعلام کردند که جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها کید دشمن را خنثی می‌کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شازند  اظهار کرد: فتنه گران و استکبار جهانی سرافرازی و سربلندی ملت ایران را نمی خواستند و همواره در برابر پیشرفت و اقتدار ملت ایران ایستاده اند.

یعقوبی خاطر نشان کرد: در عاشورای حسینی سال 88، عده ای مزدور از سوی استکبار اجیر شدند و حرمت عاشورا را شکستند، ولی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در روز نهم دی همان سال، عاشورایی دیگر آفریدند و فتنه و فتنه گران را برای همیشه تاریخ از صحنه روزگار محو کردند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir