جرم ساکتین فتنه کمتر از فتنه گران نیست/نامه نویسان به ترامپ خائن به مملکت هستند

نمایش خبر : 625 | تاریخ انتشار : 1395/10/09 20:05

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی ماه همزمان با سراسر کشور در مصلی شهر شازند نیز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان و حجت الاسلام حسینی اراکی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی برگزار شد.

حجت الاسلام حسینی اراکی در این مراسم ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: به فرموده حضرت علی(ع) عوامل فتنه بر دو نوع اند، یکی پیروی از هوا و هوس و دوم بدعت در احکام و قوانین.

وی افزود: حادثه 9 دی، نظام اسلامی را قوت بخشید و انقلاب را بیمه کرد؛ ۹ دی ماه اعلام وفاداری ملت فرهیخته ایران به اصول اسلام است و دشمنان انقلاب باید بدانند که هرگاه مردم همیشه در صحنه انقلابی ایران نسبت به اصول اسلام، آرمانهای انقلاب و ولایت فقیه احساس خطر کنند، تحمل نکرده و واکنش نشان خواهند داد.

 

 


مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره نقش ساکتین فتنه اظهار کرد: برخی خواص در هنگام بروز فتنه سکوت کردند که جرمشان کمتر از فتنه گران نیست و سکوتشان باعث غبار آلود شدن فضا شد

حسینی اراکی با بیان اینکه فتنه با اصل نظام کار داشته و ولایت را هدف قرار داده بودند تصریح کرد: حماسه 9 دی دست پنهان الهی بود که نقابها را کنار زد و واقعیتها آشکار شد.

وی در اشاره به نامه ای که عده ای به ترامپ رئیس جمهور آمریکا نوشتند گفت: این 30 نفری که نامه نوشته اند نیمی از انان که در خارج از کشور زندگی می کنند و نیمی دیگر نیز افرادی هستند که در همین فتنه 88 سهیم بوده و دست داشتند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی تصریح کرد: این افراد از بدنه انقلاب و مردم جدا بوده و خود فروخته اند و در ایران جایی برای ماندن ندارند و در واقع خائن به مملکت و ارزشها هستند که برای لقمه ای نان ذلت را به جان می خرند.

حسینی اراکی یادآور شد: در موضوع فتنه وقتی مردم دیدند که به اعتقادات دینی و مذهبی توهین می شود، جناح بندی ها را کنار گذاشته و به صحنه آمدند و ریشه فتنه را برچیدند.

وی با اشاره به اهمیت وجود بصیرت عنوان کرد: بصیرت یعنی تشخیص راه و درک سیاسی  در کنار درک معنوی  و یعنی خالی نکردن پشتوانه ها برای امام و رهبری جامعه

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با بیان اینکه منافقین باعث بروز فتنه 88 شدند اظهار کرد: منافقین در لباس مردم عادی بوده اما در باطن مخالف نظام و ارزشها و ولایت هستند که نظام از همین منافقین کم ضربه ندیده و چیزی حدود 17 هزار شهید در کشور داریم.

حسینی اراکی خاطر نشان کرد: کلام رهبری همواره فصل الخطاب و راه مستقیم جامعه است و از طرف دیگر پرونده فتنه و فتنه گران باید باز بماند تا فتنه گران رسوا بمانند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir