دولت برای تعادل بازار، دلالان را از چرخه تولید حذف کند

نمایش خبر : 378 | تاریخ انتشار : 1395/10/19 07:40

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، علی ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس درباره گرانی خشکبار در بازار شب عید،گفت: دولت با حذف دلالان از  چرخه تولید، بازار را در شرایط تبادلات تجاری میان مصرف کننده و تولید کننده برطبق نرخ گذاری متعادل قرار دهد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: واسطه ها و دلالان نباید در مناسبت هایی همچون عید وشب یلدا بر نرخ  مواد غذایی همچون خشکبار تاثیر بگذارند.

شهروندان خشکبار قاچاق را خریداری نکنند

وی ادامه داد: ایجاد بازارهای تولید به مصرف راهکاری برای تعیین نرخ خشکبار در حالت متعادل است تا علاوه برمصرف کننده تولید کننده نیز از شرایط بازار راضی باشد.

 

 

ابراهیمی افزود: شهروندان در این ایام آگاه باشند که به هیچ وجه شکلات های خارجی که به طریق قاچاق وارد شده را خریداری نکنند و این در حالی است که این نوع از کالاهای غذایی که بدون غربالگری وارد می شوند، بطور حتم سلامت مردم را به خطرمی اندازد.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایجاد جو روانی برای گرانی خشکبار در بازار شب عید ممنوع است،گفت: دولت با ورود قاطعانه بازار خشکبار را در شرایطی تنظیم کند تا تمام شهروندان بتوانند خشکبار مورد نیازشان را در این ایام به نرخ مناسب خریداری کنند.

 

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir