شازند، میزبان جشنواره قرآنی استان مرکزی می شود

نمایش خبر : 672 | تاریخ انتشار : 1395/10/20 13:49

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، چهارمین جشنواره قرآنی گلهای محمدی و گلهای فاطمی سال آینده در 11 شهرستان استان مرکزی اجرا و مرحله استانی آن در شهرستان شازند برگزار می شود.

حجت الاسلام قربان پور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: سال آینده جشنواره قرآنی گلهای محمدی و فاطمی در سطح 11 شهرستان استان برگزار و مرحله استانی و تجمیعی آن در شهرستان شازند به مدت 3 روز برگزار خواهد شد.

 

 

وی افزود: شهرستان شازند با داشتن نیروهای گوناگون قرآنی و مردمی، تمام سطوح را در کنار هم قرار خواهد داد و از سنین 6 تا 17 سال دراین جشنواره حضور خواهند داشت.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: در شهرستان شازند هماهنگی های نیرویهای مردمی و اداری مشهود است و امیدواریم شرکت کنندگان شهرستان شازند افزایش داشته و در سطح استان حدود 7 هزار نفر شرکت کننده در این جشنواره داشته باشیم.

قربان پور خاطر نشان کرد: در رشته های مختلف از جمله قرائت، نقاشی، هنری، مفاهیم و...مسابقات در شهرستانها برگزار می شود که برگزیدگان مسابقات در جشنواره استانی که به میزبانی شازند برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir