دشمن به دنبال حذف یاران رهبری است/ جامع ترین توصیف درباره آیت الله رفسنجانی، در پیام رهبری بود

نمایش خبر : 443 | تاریخ انتشار : 1395/10/20 21:37

به گزارش پایگاه خبری شازند ما، مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همزمان با بسیاری از نقاط کشور در شهرستان شازند با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان در محل مصلی شازند برگزار شد.

حجت الاسلام داود چمانی معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در این مراسم ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه(س) و رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: یکی از شخصیت های بزرگ جهان اسلام حضرت فاطمه معصومه (س) است که نمونه عالیه و کامله طهارت و پاکی است.

 

 


وی ادامه داد: به برکت وجود آن حضرت، قم پایگاه بزرگ اندیشه اسلامی و مرکز نشر علوم و معارف اهل بیت(ع)است.

معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به روایت٬ از قم علوم به سایر بلاد منتشر می شود٬ اظهار کرد: عالمان بزرگی از این شهر برخواستند و افتخار جهان اسلام هستند.

چمانی با اشاره به اینکه آن بزرگوار مورد تکریم و تقدیس چند امام قرار گرفتند٬ اضافه کرد: از جمله صدور زیارت نامه از امام معصوم(ع) برای آن حضرت است٬ که مضامین بلند آن حکایت از مقام عظیم آن بانو دارد.

وی با بیان اینکه قم، خاستگاه انقلاب اسلامی و مرکز نشر ارزشهای انقلاب است عنوان کرد: از چند کشور دنیا در قم تحصیل می کنندو به کشورهای خود رفته و مکتب اهل بیت را نشر می دهند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه امروز جامعه گرفتار کشف حجاب مردن شده و دشمن به دنبال تهی کردن انقلاب و نظام از درون است گفت: از جمله مولفه های انقلاب، وجود رهبری آگاه، بصیر و الهی  و همچنین پیاده کردن ارزشهای الهی است.

 

 


چمانی اضافه کرد: جامع ترین توصیف در خصوص آیت الله هاشمی رفسنجانی، پیام رهبر معظم انقلاب است که به درستی بیان شده است؛ در دورانی مثل انقلاب و دفاع مقدس، قبول مسئولیت مساوی با مرگ بود که آیت الله رفسنجانی این روحیه را در طول عمر خود داشت.

وی عنوان کرد: یکی از شاخصه های بصیرتی که رهبری به طور مداوم در خصوص آن صحبت می کنند، این است که دشمن به دنبال حذف یاران رهبری است، کما اینکه در دوران امام راحل نیز این موضوع را دنبال می کردند و از آن جمله می توان به شهید بهشتی، باهنر، مفتح و... اشاره کرد.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه در گذشته حذف فیزیکی مد نظر دشمنان بود اما امروز حذف شخصیتی را دنبال می کنند تصریح کرد: در این برهه زمانی دشمن می خواهد شخصیتها در حوزه های مختلف در مقابل رهبری قرار دهد کما اینکه برخی افراد در مقابل رهبر ی قرار گرفتند اما آیت الله رفسنجانی همانطور که از صحبتهایش پیدا بود هیچگاه مقابل رهبری نبود.

چمانی با بیان اینکه باید ترفند های دشمن را شناخته و شخصیت شناسی را دریابیم خاطر نشان کرد: حقاً مردم در خصوص آیت الله رفسنجانی خوب قدردانی کردند ولو اینکه در برخی موارد اختلاف سلایقی وجود دارد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir