شعار سال، تعیین نقشه راه برای مسئولان نظام/ سال گذشته اقدام قابل توجهی در راستای اقتصاد مقاومتی انجام نشد

نمایش خبر : 596 | تاریخ انتشار : 1396/01/09 14:49
حجت الاسلام حبیب موسوی امام جمعه شازند در گفتگو با خبرنگار شازند ما، در خصوص نامگذاری سال ۹۶ توسط رهبر معظم انقلاب گفت: نامگذاری های سال توسط رهبر معظم انقلاب، بر اساس نیازهای واقعی جامعه به منظور توسعه کشور و استقامت در برابر دشمنان است که مردم و مسئولان باید برای تحقق آن تلاش کنند.
 
 

وی افزود: اعلام شعار سال، تعیین نقشه راه آینده برای مسئولان نظام، رجال سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، روسای قوا، همه مسئولان دلسوز و مدیران تاثیرگذار است.

 

 

امام جمعه شازند تصریح کرد: با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی در بحث اشتغال و تولید مقام معظم رهبری شعار سال ۹۶ را اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید مطرح کردند تا در این زمینه اقدامات راهبردی و عملی‌تری انجام شود.

 


 

 


موسوی ادامه داد: انتخاب شعار امسال بیانگر این امر است که اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری هنوز تحقق عملیاتی نیافته که برای تحقق آن و توسعه اشتغال و تولید ضروری است تا مسئولان توجه ویژه و بیشتری به این مقوله مهم داشته باشند.

 

 

وی بیان کرد: همانطور که در خطبه ها گفته شد، متاسفانه سال گذشته از اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی خبری نشد و رهبر انقلاب نیز آن را در قالبی دیگر بیان کردند و در واقع اقتصاد مقاومتی در سخنان مسئولین زیبا جلوه می کرد اما در عمل اتفاق خاصی نیفتاد.

 

 

امام جمعه شازند یاد آور شد: تولید داخلی و اشتغال به ویژه برای جوانان از نکات مورد تاکید رهبری است که باید مسئولان به آن توجه و بر اساس آن برنامه‌ریزی کنند چون این امر مطالبه مقام معظم رهبری و مردم است و سبب موفقیت و پیشرفت بیش از پیش می‌شود.

 

 

موسوی اضافه کرد: دغدغه رهبر معظم انقلاب معیشت و اقتصاد مردم است که مسئولان باید سخنان خود را عملی کنند تا به فرمایشات رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی و اشتغال پایدار لبیک گفته شود و در راستای آنان گام بردارند.

 

 

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته حرکت قابل توجهی در خصوص اقتصاد مقاومتی انجام نشد، چرا که اگر میشد باید نتیجه آن را در رونق کارخانه‌ها می دیدیم و از طرفی همچنان حجم عظیمی از جوانان بی‌کارند و انتظار از دولتمردان این است که هر چه زودتر به رنج و عذاب مردم پایان دهند.

انتهای پیام/ک


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir