آموزش و پرورش، مهد ترویج عفاف و حجاب است/ پیدا کردن برخی مدیران بعد از ساعت اداری در شهرستان کار آسانی نیست/مدیران دستگاه ها باید ده گردشی داشته باشند

نمایش خبر : 115 | تاریخ انتشار : 1396/04/17 14:55
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، نشست شورای اداری شهرستان شازند با حضور ائمه جمعه شازند و مهاجران، میرزایی فرماندار، ابراهیمی نماینده شازند و جمعی از مدیران دستگاه ها و ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام نیکزاد امام جمعه مهاجران در این نشست با اشاره به مقوله عفاف و حجاب گفت: با توجه به اینکه دشمن به ارزش های اسلام و مبانی اعتقادی و مذهبی جوانان ما حمله کرده است، باید به ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه بیشتر توجه شود.

وی افزود: جامعه اسلامی در سنگر مقتدر عفاف و حجاب در خط مقدم جبهه فرهنگی مشغول پیکار با دشمنان و بدخواهان نظام است.
 
آموزش و پرورش، مهد ترویج عفاف و حجاب است
 
امام جمعه مهاجران بیان کرد: آموزش و پرورش، مهد ترویج عفاف و حجاب است و در واقع به طور کلی نهادهای آموزشی هم در سعادت و هم در شقاوت انسانها می توانند تاثیر گذار باشند.
 

 


نیکزاد ادامه داد: رسانه ها نیز باید مروّج ارزش ها باشند و نباید اجازه داد مطالب خلاف عرف و ارزشها منتشر شوند.

وی یادآور شد: مدیران باید این نعمتی که خداوند به آنها برای خدمت کردن به مردم عطا کرده را قدر بدانند و از این فرصت نهایت استفاده را در راستای خدمت رسانی صادقانه به کار بندند.

علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی نیز این نشست با اشاره به موضوع تکریم ارباب رجوع گفت: باید با احترام با مردم برخورد کرد و اگر توانایی انجام کاری را نداریم، مردم را نسبت به این موضوع توجیه کنیم.
 
 پیدا کردن برخی مدیران بعد از ساعت اداری در شهرستان کار آسانی نیست
 
وی ادامه داد: پیدا کردن برخی مدیران بعد از ساعت اداری در شهرستان کار آسانی نیست و در شهرستان حضور ندارند. مدیران باید در خصوص سکونتشان در شازند فکری کنند چرا که شرط اول مدیریت، حضور فیزیکی حتی در ساعات غیراداری در سطح شهرستان است.


نماینده مردم شازند در مجلس تصریح کرد: برخی مدیران اختیارات چندانی در حوزه وظایف خود ندارند و برای هر چیزی باید از مدیران استانی خود اجازه بگیرند و این موضوع شایسته مدیران نیست.

ابراهیمی با تاکید بر وحدت بین مسئولان بیان کرد: انتقاد با تخریب تفاوت دارد و نباید اجازه دهیم سنگرهای نظام تخریب شوند و عدم دخالت در حوزه وظایف یکدیگر نیز به وحدت کمک می کند.

غلامعباس میرزایی فرماندار شازند هم در این جلسه عنوان کرد: میزان بودجه شهرستان نسبت به سال گذشته 29 درصد افزایش داشته و در این خصوص مدیران دستگاه ها باید پیگیر تخصیص بودجه های مربوطه باشند.
 
مدیران دستگاه ها باید ده گردشی داشته باشند
 
وی تصریح کرد: مدیران دستگاه ها باید ده گردشی داشته باشند و از آن غافل نشوند و به مشکلات و معایب موجود رسیدگی کنند و همچنین وقتی را برای پاسخگویی به ارباب رجوع در نظر بگیرند.
 


 

 


فرماندار شازند با بیان اینکه نشست راهبری اقتصاد مقاومتی استان در 4 بخش شهرستان برگزار خواهد شد اضافه کرد: مسئولان موظف هستند گزارش عملکرد خود را به اطلاع مردم برسانند.

میرزایی خاطرنشان کرد: از 7 تا 13 مرداد ماه به عنوان هفته فرهنگی شهرستان در نظر گرفته شده است و در این خصوص همه دستگاهها باید پای کار باشند و با همدلی نسبت به اجرای احسن برنامه های این هفته اقدام کنند
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir