رسیدگی به مشکلات 47 واحد صنعتی در سال گذشته

نمایش خبر : 151 | تاریخ انتشار : 1396/04/18 12:20
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، اولین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شازند با حضور فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی در فرمانداری برگزار شد.

میرزایی فرماندار شازند در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تولید کنندگان به عنوان سربازان اقتصاد کشور، افزود: حمایت از واحدهای تولیدی ورفع مشکلات تولید کنندگان وظیفه ماست.
 

 

 

وی با اشاره به اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته ازسوی دولت اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با وجود همه تنگناها، با تمام توان به خدمت رسانی و حمایت از بنگاههای اقتصادی و در اختیار قرار دادن تسهیلات اهتمام داشته تا بتواند با ایجاد انگیزه و امید، فضای تولید وکسب و کار را رونق و موانع و مشکلات بخش اقتصادی جامعه را حل کند.

فرماندار شازند با بیان اهمیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بیان کرد: کمیته رفع موانع تولید از کمیته های فعال شهرستان است که با تولید کنندگان ارتباط نزدیک و مستقیمی داشته و در نشستها و ارائه راهکارهای اثربخش تمام تلاش خود را در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و حمایت از آنها به کار می گیرد.

میرزایی اضافه کرد: در سال گذشته از 47 واحد صنعتی جهت حضور در کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دعوت و به مشکلات آنان از قبیل بیمه، مالیات، خدماتی و... رسیدگی شد و امسال نیز با یاری خداوند در حد توان به مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان در این ستاد رسیدگی خواهیم کرد.
 

 

وی همچنین تاکید کرد: شرکت شهرکهای صنعتی استان نسبت به بررسی وضعیت زمینهای موجود و تعیین تکلیف واحدهای فعال، نیمه فعال و تعطیل و همچنین اخذ شارژ از همه مالکین اقدام کند و همچنین طی جلسه ای وضعیت آتش نشانی شرکت شهرکها باید مشخص شود.

در این نشست مشکلات واحدهایی چون پشم شیشه اصل کبیر، سنگبری عزیزی، شرکت آب مطهر، شرکت تولید قند، شرکت یخچال سازی و اراک لاریز مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir