شب نشینی‌های معرفتی در شهر شهباز برگزار می شود

نمایش خبر : 178 | تاریخ انتشار : 1396/04/21 09:02
حسین اکبری مسئول کانون فرهنگی هنری ثاراله مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهر شهباز محله هفته به خبرنگار شازندما گفت: جلساتی با عنوان شب نشینی های معرفتی ویژه اعضای کانون با موضوع احکام، بصیرت، معرفت و اعتقادات  هفته ای یکبار در پارک چما شهر شهباز برگزار و حاضرین در این نشست ها از پاسخگویی های حجت الاسلام منصوری امام جماعت مسجد بهره مند می شوند.
 
وی افزود: این جلسات با هدف تعمیق باورهای دینی و اعتقادی نوجوانان و جوانان، بصیرت افزایی، معنویت و اخلاق اسلامی برای اولین بار برگزار می شود و  با استقبال پرشور جوانان همراه است.
 

 


اکبری با بیان اینکه در راس برنامه های فرهنگی برنامه های اعتقادی است چراکه هر برنامه ای که زیر چتر ایمان و اعتقاد باشد کارساز خواهد بود، ادامه داد: هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان در این نشست ها شرکت کنند به همان میزان در استحکام و تقویت بنیه های اعتقادی و اندیشه ای نسل جوان کشور موثر هستند.
 
مسئول کانون فرهنگی هنری ثاراله مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهر شهباز محله هفته حضور در نشست های معرفتی و شرکت در بحث های گوناگونی در حوزه علمی و دینی که مطرح می شود کمک زیادی در تقویت پایه‌های اعتقادی و معرفتی جوانان دارد.
 
وی در ادامه به برگزاری کلاس های اوقات فراغت تابستان 96 با عنوان آسمانی ها اشاره کرد و افزود: هم اکنون قریب به 70نفر از خواهران و برادران در سنین 5تا 22سال در رشته های مختلفی که کانون فرهنگی هنری برگزار می کند ثبت نام کردند و مشغول فراگیری آموزش های مرتبط هستند.
 
اکبری اظهار کرد: کلاس های فوتبال و فوتسال ویژه پسران به همت کانون نیز از طرفداران فراوانی برخوردار است و پایان کلاس ها تیم های کانون ضمن حضور در مسابقات درون کانونی با تیم های فوتبال و فوتسال سایر کانون ها نیز به رقابت می پردازند.
 
مسئول کانون فرهنگی هنری ثاراله مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهباز خاطر نشان کرد: افتتاحیه رسمی برنامه های اوقات فراغت کانون  فرهنگی هنری ثاراله با رویکر دینی، فرهنگی، هنری و ورزشی همزمان با روز عید سعید فطر آغاز شد و تا عید سعید غدیر خم مصادف با 18شهریور ادامه می یابد.
 
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir