هفته فرهنگی، فرصتی برای بازشناسایی هویت تاریخی و داشته‌های شازند

نمایش خبر : 258 | تاریخ انتشار : 1396/04/25 18:27
مسعودعظیمی دبیردومین دوره برگزاری هفته فرهنگی شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار شازند ما بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری هفته فرهنگی شهرستان شازند معرفی هر چه بهتر و بیشتر جاذبه های گردشگری، پتانسیل های فرهنگی شهرستان در حوزه فرهنگ وهمچنین معرفی فرهنگ بومی و محلی این شهرستان است .

وی با بیان اینکه این شهرستان دومین دوره هفته فرهنگی خود را درتاریخ هفتم تا سیزدهم مردادماه برگزارمی کند گفت: دراین هفته تمام دستگاه های اداری شهرستان با ارائه برنامه های خود فرصت مناسبی پیدامی کنند که اقدامات ودستاوردهای خود را به معرز بازدید شهروندان قراردهند.

دبیردومین دوره برگزاری هفته فرهنگی شهرستان شازند با بیان اینکه دردوره اول این هفته بیش از3800برنامه درون سازمانی و نیز برنامه های متنوع فرهنگی دیگر در سطح بخش ها و خود مرکزشهرستان برگزار شد که این شهرستان را دردوره اول دربرنامه های ارائه شده واجرایی درجایگاه ویژه ای دراستان قرارداد.
 

 


عظیمی بابیان اینکه این شهرستان دارای قدمت7500ساله می باشدواین تاریخ وپیشینه می تواندفرصت خوبی برای گردشگران وتوریست درشهرستان باشدوازجاذبه های متنوع طبیعی  وتاریخی ومذهبی که دراین شهرستان وجوددارددیدن نمایند.

وی با تشریح جزییات برگزاری برنامه های این هفته اظهار کرد: سخنرانی مسوولان شهرستان شازند در کنار اجرای کارگاه های تخصصی و غرفه های نمایشگاهی ادارات سطح شهرستان در زمینه معرفی جنبه های مختلف فرهنگی شازند و نیز برگزاری برنامه های شب های فرهنگی از مهمترین برنامه های این هفته است.

 دبیر برگزاری هفته فرهنگی شازند با ابراز امیدواری از استقبال مناسب و گسترده از برنامه های این هفته فرهنگی پیش بینی کرد شمار قابل توجهی از علاقمندان به فرهنگ غنی شهرستان شازند از مناطق مختلف در این هفته فرهنگی حضور پیدا کنند.

 عظیمی گفت: برگزاری این هفته فرهنگی می تواند گامی موثر و ماندگار در معرفی شهرستان شازند در سطح استان به شمار رفته و موجب جذب سرمایه گذاران برای توسعه این شهرستان شود.
 
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir