شورای نگهبان، سد نفوذ نااهلان به نهادهای اساسی کشور

نمایش خبر : 220 | تاریخ انتشار : 1396/04/26 11:42
حجت اله نجفی سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار شازند ما ضمن تبریک به مناسبت 26 تیر ماه سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی که با رهبری مردی الهی و مجاهدانی خستگی ناپذیر در بهمن 57 به ثمر نشست در 12 فروردین 58 با رای اعتماد قاطع مردم به جمهوری اسلامی تثبیت شد و ضمن انهدام کاخ ستگران و رژیم وابسته به جهانخواران، امیدی در دلهای آزادگان و حق جویان سراسر دنیا به وجود آورد.

وی افزود: جمهوری اسلامی با ارائه الگوی جدید مبتنی بر توحید و مردم سالاری دینی خط بطلانی بر الگوی نظام های استکباری حاکم در دنیا کشیدو راه و روش صحیح رسیدن به سعادت واقعی بشریت را نوید داد.
 

 


سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان شازند عنوان کرد: قانون اساسی وظیفه خطیر پاسداری از این میثاق ملی و نیز صیانت از اسلامیت و جمهوریت نظام را بر عهده شورای نگهبان نهاد. نظارت بر انتخابات ها نیز در راستای همین ماموریت مهم بر عهده شورای نگهبان گذاشته شد تا مناصب و نهادهای اساسی کشور از نفوذ نااهلان و نامحرمان مصون بماند.

نجفی بیان کرد: در سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای نگهبان اعضای این نهاد بار دیگر بر اهتمام خود برای پاسداری از اسلامیت و جمهوریت نظام تاکید می کنند و به درگاه خداوند متعال شکر گذارند که توانسته اند پس از پیروزی انقلاب اسلامی با اتکا به خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین(ع)، توفیق پاسداری از شرع مبین اسلام و قانون اساسی و نظارت مستقل، موثر و کارآمد بر انتخابات را داشته باشند.

وی در پایان از شرکت با شکوه و پر رنگ و حداکثری مردم و مسئولان و دست اندرکاران انتخابات تقدیر و تشکر نموده و برای همه خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی صحت و سلامت کرد.
 
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir