انس با کتاب بهترین تفریح برای پرکردن اوقات فراغت است

نمایش خبر : 185 | تاریخ انتشار : 1396/07/19 15:01
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، غلامعباس میرزایی فرماندار شازند در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شازند که در سالن جلسات شهرداری آستانه برگزار شد گفت: ارتقا و افزایش سطح دانش افراد در پی مطالعه و کتاب خوانی، بدون شک جامعه را از آسیب های اجتماعی مصون نگاه می دارد.

وی با بیان اینکه، انس با کتاب بهترین تفریح و ابزاری مطلوب جهت پرکردن اوقات فراغت است افزود: انس گرفتن نسل نوجوان و جوان جامعه اسلامی با دانش و مطالعه به طور قطع آنان و محیط های پیرامونی را از آسیب های اجتماعی مصون نگاه می دارد.
 

 


فرماندار شهرستان شازند با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در بین اقشار جامعه، گفت: یکی از راه‌های مهم توسعه فرهنگی در جامعه، اهمیت دادن به مسئله کتاب وکتابخوانی و ترویج آن در جامعه است.

میرزایی با بیان اینکه وجود فضای مناسب در افزایش سرانه مطالعه هر کشور مهم می باشد افزود: کتابخانه ها به عنوان یک مرجع فرهنگی شناخته می شوند که باید با تجهیز آنها به امکانات به روز و مدرن زمینه مناسب را برای  ايجاد علاقه به مطالعه و تحقيق در افراد جامعه ایجاد نمایند.

وی یادآور شد: شهرداری ها علاوه بر پرداخت به موقع سهم نیم درصدی کتابخانه ها باید در زمینه ایجاد میادین و خیابانهایی به نام و المانهای مرتبط با کتاب و کتابخوانی اقدام کنند.

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir