کمک 130 میلیون تومانی مردم شازند به جشن عاطفه ها

نمایش خبر : 174 | تاریخ انتشار : 1396/07/19 16:03
ولی مشهدی مدیر کمیته امداد شازند در گفتگو با خبرنگار شازند ما، جشن عاطفه ها را زمانی مناسب برای کم و برطرف کردن نیازهای دانش آموزان و خانواده های نیازمند و محروم جامعه دانست و افزود: این امر خیر و خداپسندانه، ذخیره ای برای قیامت و موجب خشنودی پروردگار است.

وی افزود: امسال همزمان با سراسرکشور جشن عاطفه ها در دو مرحله برگزار شد  که مرحله اول آن در شهریورماه ۹۶ به صورت عموم در میادین شهر و میعادگاه های نماز جمعه سراسر کشور برگزار شد.
 

 


مدیر کمیته امداد شازند عنوان کرد: در مرحله اول این طرح، 130 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی که بیشتر در قالب پوشاک و لوازم التحریر بود، از سطح پایگاه های دایر شده در شهرها جمع آوری و بین محرومان و نیازمندان توزیع شد.

مشهدی با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه ها از ۱۹ مهرماه ۹۶ در سطح مدارس شهرستان  اجرا می شود، تصریح کرد: سعی بر آن است که صدرصد کمک های دانش آموزان در کوه تاترین زمان به دست دانش آموزان نیازمند رسیده و مرهمی بر مشکلات این عزیزان باشد.

وی یادآور شد: جشن مهر عاطفه ها در سطح 100 مدرسه شهرستان با همکاری مدیران، دبیران و دانش آموزان مدارس اجرا می شود.

مدیر کمیته امداد شازند با بیان اینکه کمک های جمع آوری شده در بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع می شوند خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود در مرحله دوم مبلغ 50 میلیون تومان کمکهای مردمی جمع آوری شود.

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir