طرح یاوران ولایت با حضور 110دانش آموز شازندی و خندابی برگزار شد

نمایش خبر : 208 | تاریخ انتشار : 1396/07/20 11:51
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، طرح یاوران ولایت طرحی در راستای تزکیه دانش آموزان و دستیابی به اهداف تربیتی است؛ سنگرهای تعلیم و تربیت باید محکم باشند چرا که در غیر این صورت زمینه رسوخ دشمن فراهم می شود.

دوره آموزشی شورای واحدهای بسیج دانش اموزی شهرستانهای شازند و خنداب تحت عنوان دوره یاوران ولایت واحدهای پیشگام در شهرستان شازند با حضور دانش اموزان شازندی و خندابی برگزار شد.
 

 


سجاد سلامی مسئول برگزاری این دوره به خبرنگار شازند ما گفت: در این دوره تمام فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی شهرستان های شازند و خنداب حضور یافته که این دوره به مدت دو روز و یک شب در محل هنرستان کشاورزی پنجعلی شهرستان شازند برگزار شد.

وی افزود: در این دوره  تعداد 70 نفر از دانش اموزان بسیجی شازند و 40 نفر نیز از دانش اموزان خنداب حضور داشتند و مدرسین و سخنرانانی دعوت شده و آموزش هایی در راستای اهداف بسیج را برای دانش اموزان ارائه دادند.

مسئول برگزاری دوره یاوران ولایت در شازند عنوان کرد: هدف از برگزاری این طرح، آشنایی بیشتر دانش اموزان با اهداف بسیج و انقلابی گری در سطح مدارس است و امیدواریم که بتوانیم گام های موثری را در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برداریم و دانش آموزان که سرپنجه های فعالیت های فرهنگی در سطح کشور و اثرگذار در خانواده ها هستند با اموزش هایی که در این دوره دریافت می کنند بتوانند در زمینه اصلاح فضای اجتماعی و فرهنگی جامعه موثر باشند.

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir