تجلی استکبار ستیزی مردم شازند در راهپیمایی 13 آبان+تصویر

نمایش خبر : 299 | تاریخ انتشار : 1396/08/13 12:55
 به گزارش پایگاه خبری شازند ما، در راهپیمایی 13 آبان ماه ملت استکبارستیز شازندی از دانش‌آموز و دانشجو گرفته تا بازاری و کسبه با سر دادن شعارهایی مانند « مرگ‌بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و « مرگ بر استکبار » نفرت خود را از سیاست‌های استکباری آمریکا نشان دادند.
 
همچنین راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی و سردادن شعار، سخنان وقیحانه و پوچ رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرده اوج انزجار خود از استکبار و صهیونیست را به نمایش گذاشتند.
 
مردم شهرستان شازند در 18 نقطه شهری و روستایی با شور و شعور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه حضور یافته و با این حضور خود، تمدید «نه» به آمریکای بدعهد را فریاد زدند.
 
 
 13 آبان خنثی کننده فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن بود
 
 
حجت‌الاسلام موسوی امام جمعه شازند به خبرنگار ما گفت: 13 آبان خنثی کننده فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن بود که مزدوران این لانه جاسوسی به اسارت گرفته شدند و جوانان ما این پیام را به دنیا دادند که با ایمان قلبی می‌توان مقابل شیطان بزرگ ایستاد.
 
وی افزود: 13 آبان روز وحدت، صلابت و همدلی و هم زبانی یک ملت و دولت بر علیه آمریکای جنایتکار است و و در یک کلام 13 آبان روز بیعت مجدد ملت با ولایت برای نابودی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست.
 
 
 
علی ابراهیمی نماینده مردم شهرستان شازند در این مراسم گفت: ۱۳ آبان نماد وحدت و آزادیخواهی مردم ایران است و گرامیداشت آن هر سال باید باشکوهتر از قبل برگزار شود.

وی افزود: رهنمودهای امام راحل چراغ راهی بود که در آنروز راه را برای همه به ویژه دانشجویان و دانش آموزان روشن کرد.
 
 صدای استکبار ستیزی مردم ایران در اقصی نقاط دنیا طنین انداز شده
 
 
 
نماینده مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نقشه راه تعیین شده توسط مقام معظم رهبری در کنار اتحاد مردم باعث شده جایگاه ایران اسلامی تاجایی ارتقایابد که قدرتهای جهان بدون حضور ایران قادر به حل مشکلات منطقه نیستند.

ابراهیمی ادامه داد: امروز صدای استکبار ستیزی مردم ایران و ملل آزاده جهان در اقصی نقاط دنیا طنین انداز شده اما قدرت های استکباری که منافعشان در کشتن انسانهای بیگناه است خودشان را به کری زده اند و آن را نمی شوند.
 
میرزایی فرماندار شازند نیز بیان کرد: 13 آبان افتخار نظام و روز وحدت امت اسلامی و این روز یادآور سه حادثه بزرگ و تاریخی روز دانش آموز ، تعبید حضرت امام (ره) و تسخیر لانه حاسوسی بود که همواره در حافظه تاریخی ایرانیان ماندگار است.
 
 
 13 آبان سرشار از روح پایداری، فداکاری و مقاومت ایران اسلامی
 
 
وی با اشاره به حوادث مورد اشاره فوق گفت : با نگاهی اجمالی به همه این رویدادها، نگاه حضرت امام در طول سالهای 42 تا انقلاب 57 همواره ایستادگی و مقاومت در مقابل ابرقدرت های بزرگ خصوصا"  آمریکا بود که نقطه اوج آن در بحث طرح قانون کاپیتولاسیون بود.
 
فرماندار شازند خاطر نشان کرد: 13 آبان سرشار از روح پایداری، فداکاری و مقاومت جوانان رشید و غیور ایران اسلامی در مبارزه علیه قدرت های شیطانی و استکبار جهانی بوده و بعنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدتهای ملت غیور ایران به ثبت رسیده است.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir