حماسه ۹ دی؛ سند محکومیت فتنه گران/مردم با بصیرت، فتنه را خنثی کردند

نمایش خبر : 315 | تاریخ انتشار : 1396/10/09 06:06
به گزارش پایگاه خبری شازند ما،از ابتدای پیروزی انقلاب فتنه‌های بسیاری از سوی دشمن برای شکست دادن نظام جمهوری اسلامی به‌وجود آمد که ایران اسلامی آنها را با درایت رهبری و پشتوانه مردمی خنثی کرد، مشکل دشمنان ایران تنها استقلال کشور نیست بلکه مشکل اصلی آنها اسلام  است و در راستای نابودی اسلام از همان روزهای اول ابلاغ رسالت پیامبر دسیسه‌های بسیاری را برای نابودی آن به کار گرفتند که فتنه ۸۸ نمونه ای از این توطئه ها برای نابودی ایران اسلامی بود.

 

فتنه ۸۸ خسارت های زیادی برای جمهوری اسلامی در پی داشت اما واکسیناسیون شدن جامعه در مقابل فتنه‌های مشابه و بصیرت افزایی در جامعه از جمله مواردی است که بعد از این توطئه دشمنان می توان به آن توجه کرد چنانکه ۹ دی محل قدرت‌نمایی ایمان ولایی مردم قرار گرفت.

 

از آنجایی که ملت ایران همواره در عرصه های مختلف پشتوانه مهمی برای انقلاب بوده و هستند، در آستانه هشتمین سالگرد این حماسه باز هم اقشار مختلف مردم بر اهمیت این رویداد مهم تاکید کردند.

 

حماسه ۹ دی؛ سند محکومیت فتنه گران


 

 


مقصودی از شهروندان شازندی بیان کرد: ملت بزرگ ایران اسلامی با خلق حماسه نهم دیماه ثابت کردند که همچنان تا پای جان به انقلاب، نظام و میهن خود وفادارند.

وی افزود: حماسه ۹ دی حضور مردم ایران در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی و دفاع از ارزشهای دینی و انقلابی خود و سندی برای محکومیت فتنه گران بود.

حماسه ۹ دی،حرکت عظیم مردمی برای اثبات پایبندی به انقلاب، نظام و رهبری


 

 


شفیعی دیگر شهروند شازندی گفت: حماسه ۹ دی یک حرکت عظیم مردمی بود و این حرکت برای همیشه در تاریخ و ذهن مردم ماندگار شد.

وی تصریح کرد: ملت ایران در جریان ۹ دی ۸۸ پایبندی خود را به انقلاب، نظام و رهبری ثابت و با بصیرت و آگاهی توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کردند.

مردم با بصیرت، فتنه را خنثی کردند


 

 


رضایی از دانشجویان شازندی اظهار کرد: سران فتنه همسو با خواسته‌های دشمن به میدان آمدند و مردم با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، با بصیرت مثال‌زدنی خود،فتنه را خنثی کردند.

وی با بیان اینکه مدعیان فتنه با تهمت تقلب وجهه انقلاب اسلامی را خدشه‌دار کردند یادآور شد: از ویژگی های حماسه ۹ دی شناخت سره از ناسره و جدا شدن انقلابیون واقعی بود.

ملت نشان دادند در هر شرایطی پشتیبان ولایت فقیه هستند


 

 


محمدی از شهروندان شازندی نیز بیان کرد: ملت ایران اسلامی در حماسه نهم دی نشان دادند که در هر شرایطی پشتیبان ولایت فقیه هستند و حضور مردم ایران در این حماسه نشان از محبوبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عشق و ارادت مردم به ولایت فقیه است.

انتهای پیام/ش


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir