مردم پاسخ دندان شکن به دشمنان نظام دادند/مسئولان برای رفع مشکلات معیشتی مردم چاره ای عاجل بیندیشند

نمایش خبر : 223 | تاریخ انتشار : 1396/10/15 13:40
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شازند در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته به اتفاقات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت:  در اغتشاشات اخیر برخی تفکرات ضدانقلابی علیه کشور و ملت در حال شکل گیری بود و حرکت خودجوش و باشکوه مردمی همان بهترین پاسخ به اغتشاشگران در داخل و حامیان آنان در خارج بود.

وی با بیان اینکه حرکت مردم ایران اسلامی در محکومیت اغتشاشات اخیر، پاسخ دندان شکنی به دشمنان این نظام و انقلاب بود اضافه کرد: آمریکا و اسرائیل و انگلیس در پی اتفاقات اخیر هم نوا شده و از اغتشاشگران حمایت می کردند اما به یاری پروردگار و با بصیرت مردم ایران اسلامی، رسوا شدند.
 

 


امام جمعه شازند ادامه داد: دشمنان این نظام همان سناریوی سال 88 را در این اغتشاشات نیز پیش گرفتند و می خواستند بلایی که بر سر سوریه و افغانستان و عراق آورده اند بر سر ایران بیاورند اما مردم ما با بصیرت و هوشیاری مثال زدنی خود، راه ها را بروی دشمنان بستند.

موسوی بیان کرد: از طرف دیگر مسئولان باید برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم چاره ای عاجل بیندیشند و اجازه ندهند که دشمنان این مشکلات را دستاویزی برای بر هم زدن امنیت کشور کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مهمترین مشکلات جامعه، بیکاری، تورم و گرانی است که گریبانگیر مردم به ویژه جوانان شده است و دولتمردان هر چه سریع تر در صدد رفع مشکلات برآیند.
امام جمعه شازند در ادامه به سالروز اجرای طرح استعماری حذف حجاب توسط رضاخان اشاره و یادآور شد: منظور از کشف حجاب فقط راه اندازی بی بند و باری نبود بلکه آنها هدف بزرگتری را دنبال می کردند. دستاورد بی حجابی در غرب نابودی بنیان خانواده بوده و از بین رفتن حجاب در جامعه یعنی از بین رفتن حیاء و پاکدامنی را به دنبال داشته چرا که حجاب سبب امنیت زن در جامعه بوده و دشمنان اسلام همواره  برای مبارزه با دین و اعتقادات مذهبی از ترویج بی حجابی استفاده کردند.
 
 
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir