افتتاح دوبانده شدن محور توره بروجرد تا پایان سال

نمایش خبر : 280 | تاریخ انتشار : 1396/11/17 10:25
علی آقازاده استاندار مرکزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما در خصوص محورهای مواصلاتی شهرستان شازند گفت: در محور توره بروجرد، اکثر مسیر چهاربانده شده و آماده افتتاح است.
 
وی افزود: قرار بود این محور در همین دهه فجر مورد بهره برداری قرار بگیرد که به دلیل آانجام نشدن برخی تجهیزات راه مثل تابلو ها و علائم هشدار دهنده، این امکان فراهم نشد.
 
استاندار مرکزی بیان کرد: با آماده شدن این تجهیزات، محور توره بروجرد بعد از دهه فجر و قبل از پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
 

 

 
 
آقازاده ادامه داد: در خصوص محور شازند ازنا که محوری خطرناک بوده و سالیانه تعداد زیادی از هموطنان دچار سانحه می شوند، امسال از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری، 10 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود.
 
وی اضافه کرد: با مذاکراتی که با سازمان برنامه و بودجه کشور صورت گرفت، قرار شد تا پایان سال این اعتبار 10 میلیاردی اختصاص پیدا کند تا بتوانیم بخشی از جاده ازنا به شازند را ترمیم کنیم.
 
استاندار مرکزی یادآور شد: البته در طول سالهای آینده، این پروژه اعتباراتی دارد که در صورت افزایش این اعتبارات می توانیم در سنوات آینده این جاده را چهار بانده کنیم.
 
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir