شازند میزبان جشنواره استانی هفته قرآن و عترت در رشته تصویرگری

نمایش خبر : 305 | تاریخ انتشار : 1396/11/18 08:05
مسعود عظیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما گفت: جشنواره تصویرگری هفته قرآن وعترت در راستای برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی به میزبانی شهرستان شازند برگزار می شود.
 
وی افزود: دراین هفته رشته های عکس، فیلم کوتاه ومستندسازی، مسابقات قرآن کریم، شعروداستان های قرآنی، مسابقه انشاء نماز، نمایش های قرآنی، هنرهای دستی بصورت غیرحضوری و در رشته هنرهای تجسمی بخش تصویرگری  آیات وروایات قرآنی بصورت حضوری به ارائه آثار می پردازند.
 
 

 

 
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان شازند بیان کرد: این جشنواره برای اولین بار در روز پنجشنبه مورخه 19 بهمن ماه با حضور پنجاه نفر از هنرمندان استان مرکزی در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند برگزار می شود.
 
 
عظیمی بیان کرد: هنرمندان در این روز آثار خود را در چند ساعت تولید و خلق می کنند و آثار تولید شده این هنرمندان پس از داوری اساتید برای حضور در نمایشگاه استان انتخاب می شود.
 
 
وی تصریح کرد: برگزاری اینگونه جشنواره ها و ورکشاپ ها در شهرستان باعث رشد هنری هنرمندان و نیز حضور هنرمندان  استان می شود و باعث تعامل هنری و بصری در هنرمندان  و نیز معرفی پتانسیل  هنرمندان شهرستان می شود.
 
انتهای پیام/ن
 
 
 
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir