راهپیمایی 22 بهمن ماه، نشانه اراده ملت ایران است

نمایش خبر : 159 | تاریخ انتشار : 1396/11/20 13:42
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شازند در خطبه های این هفته نماز جمعه به اهمیت حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه اشاره کرد و گفت: مردم در دوران مختلف انقلاب حضوری پررنگ و تأثیرگذار داشته‌اند و اقشار مختلف مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان شازند نیز آماده حماسه آفرینی مجدد در یوم الله 22 بهمن هستند .

وی حضور گسترده و انسجام در راهپیمایی 22 بهمن ماه را نشان از اراده ملت ایران دانست و افزود: ملت آزاده ایران با عزمی راسخ در برابر استکبار ایستانده اند و برای دفاع از اقتدار ملی، دستاوردهای نظام و ارزش های الهی کوتاه نمی آیند.
 

 


امام جمعه شازند با تاکید بر لزوم حفظ و حراست از کیان این نظام اسلامی بیان کرد: مردم و مسئولان باید با خودسازی و اعتقاد قلبی و همچنین با پیروی و پشتیبانی از ولایت فقیه در حفظ این نظام الهی کوشا باشند.

موسوی در ادامه عنوان کرد: بسیاری از اقدامات مسئولان در حد حرف قوی است و در همین حد باقی می ماند اما در مقام عمل هیچ اتفاقی نمی افتد و این مسئله مستلزم این است که مسئولان بیشتر بجای حرف زدن، در مقام عمل برآیند.

وی با مزمت مسئله حزب و حزب گرایی و دعوت مسئولان به کنار گذاشتن این موضوع تصریح کرد: شهرداران در تعامل با مردم در تمام زمینه ها همت بیشتری به خرج دهند و از سنگ اندازی ها پرهیز کنند.

امام جمعه شازند همچنین خطاب به مسئولان مالیاتی خاطر نشان کرد: اداره دارائی با مردم به خصوص با کسانی که با مشکلات عدیده معیشتی مواجهند مدارای بیشتری داشته باشد و در دریافت مالیات به معیشت آنان توجه کنند.

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir