عدم وصول بدهی پالایشگاه شازند در اثر کوتاهی امور مالیاتی است

نمایش خبر : 334 | تاریخ انتشار : 1396/11/21 08:00
علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما در خصوص بدهی عوارض 180 میلیاردی پالایشگاه شازند به شهرستان گفت: این موضوع جزو مطالبات اساسی مردم شهرستان شازند بوده و رقم بدهکاری این شرکت نیز با حضور مدیران امور مالیاتی و مدیرعامل پالایشگاه مطرح شده است.
 
وی با بیان اینکه این بدهی پالایشگاه در اثر کوتاهی های امور مالیاتی تاکنون وصول نشد است افزود: ما منکر مشکلات پالایشگاه از نظر مالی نیستیم، اما حق و حقوق مردم شازند برای ما در درجه اول اهمیت است.
 

 

 
 
 
نماینده مردم شازند در مجلس همچنین در خصوص حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: در حوزه بهداشت و سلامت اقدامات نسبتاً خوبی در شهرستان انجام شده اما مطالبه اساسی مردم، وجود یک بیمارستان دولتی در شهرستان است.
 
ابراهیمی ادامه داد: بیمارستان دولتی برای شهرستان شازند یک ضرورت جدی است که خوشبختانه اعتباری برای مطالعه ایجاد این بیمارستان در نظر گرفته شده است.
 
وی اضافه کرد: یکی دیگر از اقدامات حوزه بهداشت و سلامت، وجود دانشکده پرستاری در شهرستان است که در مورد محل استقرار آن بحثهایی وجود داشت اما وجود این دانشکده از نظر بار علمی به شهرستان شازند می تواند کمک کند.
 
انتهای پیام/ن
 
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir