فریاد وفاداری مردم شازند به نظام، در چهل سالگی انقلاب+تصاویر

نمایش خبر : 389 | تاریخ انتشار : 1396/11/22 13:28
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، مردم ولایی شهرستان شازند با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن 96 ثابت کردند همچنان وفادار به امام و نظام هستند و دست از آرمان های انقلاب بر نخواهند داشت.
 
امروز راهپیمایان با در دست گرفتن پوسترهایی پیام ایستادگی و شجاعت خود را به دولتمردان آمریکایی و دیگرانی که نابخردانه ایران را تهدید می‌کنند رساندند.
 

 

مردم شازند از ساعتی قبل از آغاز راهپیمایی در میدان امام خمینی(ره) حضور پیدا کرده و از تمام قشرها از پیر و جوان، زن و مرد و کوچک و بزرگ با شوق وصف ناشدنی آمدند تا چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرند.
 
 

 

 
حضور جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس حتی بر روی ویلچرو یا حتی با عصا نیز در راهپیمایی 22 بهمن امسال قابل توجه بود و از طرف دیگر حضور کودکانی که پرچم های ایران اسلامی را در دست داشتند به همراه والدین خود در راهپیمایی نیز چشمگیر بود.
 
 

 

 
بانوان شازندی نیز با هر عقیده و سلیقه ای آمده بودند تا اعلام کنند همواره پشتیبان این نظام و خون شهدایی که چه در انقلاب و چه در دفاع مقدس در خاک غلطیدند هستند.
 
 

 

 
تصاویر شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم جلوه دیگری به راهپیمایی داده بود و نشان از این داشت که " یادی که هرگز در دلها نمی میرد یاد شهیدان است".
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir