مردم تحمل نجومی بگیران و مدیران دوتابعیتی را ندارند/مسئولان باید عین مردم زندگی کنند

نمایش خبر : 168 | تاریخ انتشار : 1396/11/22 13:34
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام صابری اراکی از اساتید حوزه و دانشگاه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه مردم شازند گفت: امروز انقلاب ما مدیون و مرهون همه حماسه آفرینی ها و عشق و علاقه مردم است که با مشتهای گره کرده به صحنه امدند تا به دشمنان غرب نشین و غربگرا ثابت کنند که همچنان در راه انقلاب استوار ایستاده اند.
 
وی افزود: کسانی که در 9 دی بین مردم ایجاد اغتشاش کرده و با حرفهای پوچ و خالی عده ای گول خورده را به خیابانها کشاندند باید این حضور پرشور و شعور مردم را ببینند.
 
 

 

 
این اساتید حوزه و دانشگاه بیان کرد: امروز 22 بهمن از 22 بهمن های گذشته متفاوت است؛ مردم اعتراضاتی بجا دارند که از آن جمله اعتراض به بیکاری، گرانی، تورم، رکود، فقر، تبعیض و فساد و حقوقهای نجومی و برخی مسئولان دوتابعیتی است.
 
صابری اظهار کرد: چگونه می شود مسئولی در این نظام که فرزندش بر سفره کاخ سفید نشسته امروز مرگ برآمریکا بگوید.
 
وی خطاب به مسئولان گفت: مسئولان حضور پرشور مردم در راهپیمایی را از روی شکم سیری نبینند بلکه مردم به عشق رهبری و ولایت فقیه آمده اند وگرنه مردم مشکلات زیادی دارند.
 
این اساتید حوزه و دانشگاه خطاب به مسئولان با بیان اینکه در دیپلماسی خود آرمانی، ارزشی و انقلابی عمل کرده و خود را ذلیل نکنید تصریح کرد:  امروز این مردم آمده اند تا از انقلابی که برای آن جان و مال و خون دادند حمایت و دفاع کنند.
 
صابری اراکی یادآور شد: مسئولان بدانند که مردم امروز هم آمدند و حماسه ای دیگر آفریدند و با آرمانهای نظام و انقلاب بیعت کردند اما تحمل دزدانی تحت عنوان نجومی بگیران و دکل نفت بردگان و تحمل مدیران دوتابعیتی را ندارند.
 
وی خاطر نشان کرد: انقلاب از خروش و جوشش مردم بوده است و مسئولان باید عین مردم زندگی کنند و درآمد و دخل و خرج آنها حداقل با متوسط مردم برابر باشد.
 
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir