حضور 140 اثر درجشنواره جابرابن حیان شازند

نمایش خبر : 193 | تاریخ انتشار : 1396/11/25 07:30
کمال آبادی مدیر آموزش و پرورش شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما گفت: به منظور پویایی و با نشاط شدن تعلیم و تربیت، نهادینه کردن تحقیق، پژوهش، کار گروهی و خلاقیت بین دانش آموزان و همچنین پرورش تفکر با مشارکت اولیا دانش آموزان هرساله این جشنواره بین دانش آموزان برگزار می شود.

وی افزود: جشنواره جابر ابن حیان بیشتر به دنبال کشف استعداد ها و پرورش توانمندی های دانش آموزان است که دانش اموزان در زمینه های مورد علاقه خود اقدام به ساخت اثر می کنند.
 

 


مدیر آموزش و پرورش شازند با بیان اینکه این جشنواره باعث ترویج فرهنگ تحقیق و پژوهش و تقویت روحیه کنجکاوی دانش‌آموزان می شود تصریح کرد: جشنواره جابر بن حیان قصد دارد پژوهش و مشارکت در کارگروهی را در دانش‌آموزان نهادینه کند.

کمال آبادی افزود: تعداد 140 اثر از  دانش اموزان ابتدایی 36 آموزشگاه شازند به جشنواره جابرابن حیان شهرستان  راه یافته اند که این آثار، برگزیده سطح مدارس بوده و در جشنواره شهرستانی شرکت داده شده است.

وی یادآور شد: آثاری که در جشنواره شهرستانی حضور دارند نیز مورد داوری قرار گرفته و بهترین طرح ها به جشنواره استانی ارسال می شوند.
 
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir