شهر شازند به طور کلی 70 هزار تن آسفالت نیاز دارد/ از تعدیل کارگران شهرداری جلوگیری کردیم/ تا 15 اسفند حقوق و عیدی کارگران شهرداری واریزمی شود

نمایش خبر : 1411 | تاریخ انتشار : 1396/12/08 08:00
حشمت اله شعبانی شهردار شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما در پاسخ به برخی مطالبات مردمی درخصوص وضعیت نامناسب آسفالت جاده ها و معابر گفت: این موضوع منوط به خدمات دهی برخی ادارات نظیر اداره آب و فاضلاب و اداره گاز است و همچنین وضعیت جوی فعلی، مناسب آسفالت ریزی نیست.
 
شهرداری شازند هیچ مشکلی برای آسفالت معابر ندارد

وی افزود: در خصوص آسفالت معابر نیاز هست که همشهریان عزیز با ما همگاری داشته و صبر پیشه کنند تا به محض مساعد شدن اوضاع جوی، کار آسفالت ریزی معابر آغاز شود.
 
 

 

شهردار شازند بیان کرد: با ادارات آب و فاضلاب و گاز مکاتبه شده تا خیابان هایی که در سال 97 قصد کندمان دارند به شهرداری اعلام نموده تا برای بحث آسفالت ریزی مشکلی نداشته باشیم.

شعبانی ضمن تقدیر از زحمات شهرداران و اعضای شورای شهر ادوار گذشته در شازند عنوان کرد: در تامین آسفالت و هزینه آن مشکلی وجود ندارد اما در این زمینه برای اجرا شدن کار استاندارد نیاز به فرصت هست.
 
 

 
شهر شازند به طور کلی 70 هزار تن آسفالت نیاز دارد

وی تصریح کرد: شهر شازند به طور کلی 70 هزار تن آسفالت نیاز دارد که بالغ بر 11 میلیارد تومان هزینه آن خواهد بود اما اگر بتوانیم یک کارخانه آسفالت را اجاره کرده و یا حتی خریداری کنیم، می توانیم هزینه آسفالت را به نصف کاهش دهیم.
 
از تعدیل 80 نفر از کارگران شهرداری جلوگیری شد

شهردار شازند در خصوص مطالبات کارگران شهرداری نیز گفت: 156 نفر کارگر در شهرداری مشغول به کار هستند، طبق قانون چیزی تحت عنوان تامین نیرو در شهرداری نداریم و باید کارها به صورت حجمی به پیمانکار واگذار شود.
 

 


شعبانی اضافه کرد: با توجه به اینکه شیاست شورای شهر و شهرداری بر این بود که نیروهایی که از قبل مشغول به کار بودند، تعدیل نشوند و با مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری رایزنی های زیادی شد که در اصل باید 80 نفر از نیروها تعدیل می شداما این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: هر کدام از کارگران یک رسته شغلی دارند و هر کدام از رسته ها با هم متفاوت است و بر اساس رسته شغلی حقوق پرداخت می شود  و از طرفی وقتی پیمانکار جدید مشغول به کار می شودمدت زمانی جهت اخذ مدارک کارگران و انجام امورات اداری صرف می شود و در ماه اول، نوسانات پرداخت حقوق به وجود می آید.
 
تا 15 اسفند حقوق و عیدی کارگران شهرداری واریز می شود

شهردار شازند اظهار کرد: به پیمانکاران اعلام شده که سنوات، عیدی یا هر مطلب دیگری که کارگران دارند به شهرداری اعلام کنند، تا به موازات پولی که برای شهرداری می آید این مطالبات پرداخت می شود.

شعبانی تصریح کرد: کارگران شهرداری هیچ حقوق عقب افتاده ای ندارند و حقوق بهمن ماه و اضافه کاری و مزایا پرداخت شده است و حقوق پرسنل نیز پرداخت شده و سعی بر این است که تا 15 اسفند حقوق کارگران و پرسنل پرداخت می شود و برای شب عید مشکلی نداریم و حتی حقوق کارگران را قبل از واریز حقوق پرسنل شهرداری پرداخت کردیم.
 

 


وی ضمن بیان اینکه از تمام سرمایه گذاران در شهر شازند استقبال کرده و در تمام حوزه ها حاضر به همکاری هستیم یادآور شد: معدن کوکبیه شازند هنوز به شهرداری واگذار نشده است و باید اراضی که در اختیار منابع طبیعی هست به اداره راه و شهرسازی واگذار و از طریق راه و شهرسازی به شهرداری واگذار شود تا ما بتوانیم برای منطقه سرمایه گذار دعوت کنیم.
 
ملزومات شهرداری شازند از داخل خود شهر تهیه می شود

شهردار شازند همچنین عنوان کرد: به قسمت کارپردازی و امور مالی شهرداری اعلام شده که ملزومات شهرداری حتی اگر 10 درصد گران تر هم باشد باید در درجه اول از داخل خود شهر خریداری شود تا شهروندان خودمان تقویت شوند.

شعبانی خاطر نشان کرد: برای ساماندهی میوه فروشان سیار سطح شهر نیز با همکاری اعضای شورای ترافیک شهرستان برنامه ریزی شده و برای استقرار میوه فروشان، 6 نقطه در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir