بهره‌برداری از سیستم سیستم کنترل «پلی‌بوتادین رابر» پتروشیمی شازند/طلب امور مالیاتی از پتروشیمی با بستن حساب‌ها وصول نمی‌شود

نمایش خبر : 339 | تاریخ انتشار : 1396/12/16 15:05
به گزارش پایگاه خبری شازند ما، سید علی آقازاده، استاندار مرکزی در جریان بازدید از پتروشیمی شازند با بیان اینکه این شرکت با تولید حدود دو میلیون تُن در سال، از صنایع سبز استان است که جای تقدیر و تشکر دارد، گفت: خوشحالیم که در پایان سال ۹۶ شاهد افتتاح سیستم جدید کنترلی «بوتادین رابر» در این شرکت هستیم؛ که با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

استاندار مرکزی بیان کرد: این شرکت، امسال حدود ۳۰۰ میلیارد دلار صادرات به خارج از کشور داشته است و این در حالیست که صادرات کل کشور ۴۲ میلیارد دلار بوده و سهم استان مرکزی از این میزان صادرات، یک میلیارد دلار بوده است.
 

 


وی اضافه کرد: پتروشیمی و صنایع جانبی در سال ۹۷ با اهداف بالاتری، نقش مهمی در افزایش صادرات ایفا خواهند کرد.

ایجاد ۴۰۰ هکتار فضای سبز توسط شرکت پتروشیمی

استاندار مرکزی با اشاره به هفته منابع طبیعی و اقدامات پتروشیمی شازند در این زمینه گفت: این شرکت ۴۰۰ هکتار فضای سبز ایجاد کرده است که زمینه آبیاری فضای سبز آن نیز از پساب شهرهای شازند، مهاجران و شرکت پالایشگاه است.

وی با اشاره به بدهی‌های مالیاتی شرکت پتروشیمی و پالایشگاه افزود: سازمان امورمالیاتی با انجام کار غیرکارشناسی برای این شرکت مشکل ایجاد کرده که این خود یک نوع خود تحریمی است که در اوج بی خردی و نگاه غیرکارشناسانه رقم خورده است.
 

 


طلب امور مالیاتی از شرکت پتروشیمی با بستن حساب‌ها وصول نمی‌شود

آقازاده اظهار کرد: ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان طلب سازمان امور مالیاتی از پالایشگاه با بستن حساب‌ها وصول نخواهد شد. در صورتی که تدبیر و تصمیم درست در مسائل اجرایی است که باعث رفع مشکلات می‌شود، متاسفانه گاهی اوقات به جای حل مسئله، شاهد پاک کردن صورت مسئله هستیم.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: بر انجام خریدها و تعاملات بانکی پتروشیمی شازند در استان مرکزی تاکید کرد.

انتهای پیام/م
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir