واگذاری نیروگاه حرارتی شازند عواقب سنگینی به دنبال دارد

نمایش خبر : 1217 | تاریخ انتشار : 1396/12/20 09:22
به گزالرش پایگاه خبری شازند ما، علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس در تذکری شفاهی به وزیر نیرو در پایان جلسه علنی مجلس بیان کرد: چندین سال است سه صنعت بزرگ مستقر در شهرستان شازند، صدها لیتر بر ثانیه از منابع و ذخایر آب شیرین سفره‌های زیرزمینی دشت کزاز شازند استفاده می‌کند و هیچگونه اقدام موثری برای تامین این آب از منابع دیگر صورت نگرفته است و این امر منطقه را دچار بحران زیست محیطی می‌کند. به این موضوع باید سریعا رسیدگی شود.

وی در تذکری دیگر گفت: اخیرا شاهد تحرکات و اقداماتی مبنی بر واگذاری نیروگاه حرارتی شازند هستیم. استحضار دارید که در استان مرکزی تجربه تلخی را در خصوص واگذاری صنایع مادر داریم که موجب اعتراضات کارگری و عدم فعالیت این صنایع شده است. من هشدار می‌دهم این مساله می‌تواند مشکلات اساسی را به دنبال داشته باشد و عواقب آن بر عهده وزیر محترم و سازمان خصوصی‌سازی است.
 

 


نماینده مردم شازند در تذکری به وزیر نفت، اعلام کرد: علی‌رغم مکاتبات انجام شده توسط مجمع نمایندگان استان و استاندار محترم، این تحرکات در خصوص واگذاری پالایشگاه امام خمینی شازند نیز دیده می‌شود. در این زمینه نیز باید اقدامات لازم صورت گیرد.

ابراهیمی افزود: در خصوص بیمه تامین اجتماعی رانندگان نفتکش استان مرکزی نیز متاسفانه چند ماهی است که از خود رانندگان حق بیمه دریافت می‌شود. این قضیه در هیچ کجای کشور اتفاق نیفتاده است، لطفا در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.
 
م:ایسنا
انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir