مخالفت فرماندار شازند با واگذاری پالایشگاه شازند به بخش خصوصی

نمایش خبر : 1220 | تاریخ انتشار : 1396/12/23 07:41
در روزهای اخیر به دنبال انتشار خبر هایی مبنی بر واگذاری پالایشگاه شازند به بخش خصوصی، میرزایی فرماندار شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما گفت: شهرستان شازند به واسطه قرار گرفتن در مجاورت سه صنعت بزرگ از جمله نیروگاه، پالایشگاه و پتروشیمی در معرض خطرات جدی از نظر آب، هوا و خاک است.

وی افزود: آلودگی و از بین رفتن آب و خاک شهرستان به ویژه روستاهایی که در مجاورت این صنایع قرار دارند و همچنین آلودگی هوا از جمله ارمغان های این صنایع غول پیکر برای این منطقه بوده است.
 

 


فرماندار شازند عنوان کرد: از طرفی این صنایع در قبال خسارتهایی که به منطقه وارد می کنند، مسئولیت های اجتماعی بر عهده دارند که تا کنون اقدام قابل توجهی در این خصوص مشاهده نشده و تنها در این مدت، شرکت پتروشیمی جهت ساخت بیمارستان 160 تختخوابی شازند مسئولیتی را بر عهده گرفته است.

میرزایی اضافه کرد: از طرف دیگر با توجه به وضعیت واگذاری شرکتها و صنایع به بخش خصوصی در سطح استان و تجربیاتی که در این مدت کسب شده، بحث واگذاری شرکت پالایشگاه شازند به بخش خصوصی اقدامی اشتباه است.

وی خاطر نشان کرد: بنابراین نباید تجربیات تلخی که در بحث واگذاری های صنایع به بخش خصوصی در سطح استان داشتیم، در پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند نیز تکرار شود و با جدیت مخالف واگذاری این شرکت به بخش خصوصی هستیم.

انتهای پیام/ن
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir