کاهش 12.9 درصدی واقعه ازدواج در شازند

نمایش خبر : 1245 | تاریخ انتشار : 1396/12/28 07:27
مجید سرچالی رئیس اداره ثبت احوال شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما با اشاره به وقایع ثبتی 11 ماهه نخست امسال گفت: در 11 ماهه نخست امسال تعداد 1428 مورد واقعه ولادت در شهرستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 1569 مورد بوده، کاهش ۹ درصدی داشته است.
 
وی افزود: همچنین در مدت مذکور 431 مورد واقعه فوت در شهرستان به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ که تعداد 433 مورد واقعه فوتی به ثبت رسیده است 0.5 درصد کاهش داشته‌ایم.
 
 

 

 
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان شازند اضافه کرد: تعداد موارد ازدواج ثبت شده در شهرستان در همین مدت 654 مورد بوده که نسبت به 11 ماهه سال گذشته که 751 مورد بوده، کاهش 12.9 درصدی داشته است.
 
سرچالی خاطرنشان کرد: تاکنون 45 هزار و 608 قطعه کارت ملی هوشمند در شهرستان شازند صادر شده که این تعداد برابر با 49.1 درصد جمعیت شهرستان است و نیاز هست که شهروندان عزیز هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام کارت ملی هوشمند اقدام نمایند.
 
وی با بیان اینکه 97 درصد کارتهای ملی هوشمند تحویل متقاضیان شده است عنوان کرد: مدت زمان ثبت نام کارت ملی هوشمند تا خرداد ماه سال 97 تمدید شده که احتمال تمدید شدن محدد آن وجود دارد.
 
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان شازند همچنین به فراوانی نامهای انتخاب شده برای نوزادان اشاره کرد و گفت: در بین پسران به ترتیب نام های، حسین، امیرعلی، امیرعباس، ابوالفضل و محمد حسین و در بین دختران نام های، فاطمه، زهرا، زینب، حلما و نازنین زهرا بیشترین نامگذاری را داشته اند.
 
انتهای پیام/ن
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir