غرب،پنبه را از گوش خود بیرون کند/ایران بدنبال سلاح هسته ای نیست

نمایش خبر : 1265 | تاریخ انتشار : 1393/08/23 12:13

قاسم عزیزی در گفتگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری"شازند ما"در خصوص دور جدید مذاکرات هسته ای گفت:با توجه به حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده ،تیم مذاکره کننده نیز باید در راستای منویات مقام معظم رهبری وارزشهای نظام که نتیجه چندین ساله جوانان و رشد کشور بوده  حرکت کنند و از این دستاوردها حفاظت شود.

 


وی رسیدن به دانش صلح آمیز هسته ای را حق نظام جمهوری اسلامی دانست وافزود:از طرفی نیز مقام معظم رهبری بارها تاکید داشتند که در شریعت اسلام صلاح کشتار جمعی حرام است پس لازم است که سردمداران استکبار این را بفهمند که نظام جهموری اسلامی تحت هیچ شرایطی به دنبال ساخت سلاح کشتار جمعی نبوده و نیست.


نماینده مردم شازند در مجلس اظهار کرد:این موضوع نیازی به راستی آزمایی ندارد چرا که وقتی یک نظام اعتقاد به این موضوع دارد که سلاح کشتار جمعی به کار نگیرد پس به دنبال ساخت آن هم نخواهد رفت کما اینکه این موضوع را در دفاع هشت ساله مقدس نیز نشان دادیم که دردفاع از آب و خاک خود به دنبال سلاح کشتار جمعی نیستیم.


عزیزی بیان کرد:حق ما این است که از طریق دانش صلح آمیز هسته ای به سایر علومی که به رشد و توسعه کشور کمک میکنند در همه زمینه ها اعم از پزشکی،کشاورزی و... دست پیدا کنیم.


وی خاطر ادامه داد:بنابراین همچنان که نمایندگان مجلس از تیم مذاکره کننده حمایت میکنند انتظارشان این است که بر اساس منویات مقام معظم رهبری از حق مسلم کشور و ملت دفاع کنند.


نماینده مردم شازند با بیان اینکه کشورهای غربی با گفتن راستی آزمایی در خصوص فعالیتهای هسته ای ایران ،پنبه به گوش گذاشته اند تصریح کرد: نظام مقدس ما به رهبریت ولی فقیه به هیچ عنوان به دنبال سلاح کشتار جمعی نخواهد بود و کشورهای غربی لازم است پنبه ها را از گوش خود خارج کنند و این موضوع را که بارها گفته شده بشنوند.


 انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
salamup.ir
nashrkhabar.ir